Opteck opinie

Opteck opinie
Dawid Berka
Opteck to międzynarodowy broker, który świadczy swoje usługi od 2011 roku dla ponad 50 tysięcy inwestorów z 80 różnych krajów, i powszechnie uważany jest za jednego z czołowych w branży. Firma działa na podstawie europejskiej licencji CySec (nr 238/14) co w przypadku brokerów opcji binarnych jest bardzo ważne. Mamy wtedy pewność, że firma jest pod stałym nadzorem. Platforma Opteck... Czytaj Więcej
Opteck to międzynarodowy broker, który świadczy swoje usługi od 2011 roku dla ponad 50 tysięcy inwestorów z 80 różnych krajów, i powszechnie uważany jest za jednego z czołowych w branży. Firma działa na podstawie europejskiej licencji CySec (nr 238/14) co w przypadku brokerów opcji binarnych jest bardzo ważne. Mamy wtedy pewność, że firma jest pod stałym nadzorem. Platforma Opteck jest według nas bardzo przyjazna dla użytkownika, a w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, gracz może skontaktować się z obsługą klienta na czacie lub telefonicznie.
5
 1. Examinarea paginii web

 1. Opteck Recenzja Broker

  Opteck to międzynarodowy broker, który świadczy swoje usługi od 2011 roku dla ponad 50 tysięcy inwestorów z 80 różnych krajów, i powszechnie uważany jest za jednego z czołowych w branży.

  Firma działa na podstawie europejskiej licencji CySec (nr 238/14) co w przypadku brokerów opcji binarnych jest bardzo ważne. Mamy wtedy pewność, że firma jest pod stałym nadzorem.

  Platforma Opteck jest według nas bardzo przyjazna dla użytkownika, a w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości, gracz może skontaktować się z obsługą klienta na czacie lub telefonicznie.

 2. Opteck Opcje Specjalne

  Wielkim atutem Opteck bardzo atrakcyjne konto demo, które posiada dokładnie takie same funkcje jak konto rzeczywiste, a maksymalna ilość wirtualnych pieniędzy jaką możemy otrzymać to aż $50,000. Aby skorzystać z konta demo należy się zarejestrować na stronie Opteck, co zajmuje dosłownie dwie minuty i poprosić na czacie obsługę klienta, aby otworzyli dla nas konto demo. Konto demo jest dostępne zupełnie za darmo i wtedy można otrzymać kwotę maksymalnie do $10,000. Jeśli zdecydujemy się wpłacić depozyt to wtedy możemy otrzymać aż do $50,000 wirtualnych pieniędzy, co daje nam niesamowite możliwości wypróbowania bez ryzyka wszystkich strategii i naszych umiejętności. Warto również wspomnieć tutaj, że konto demo jest dostępne również na smartfonie i tablecie, a interfejs jest bardzo łatwy w obsłudze.

  Firma oferuje aż sześć różnych kont: Zielone, Brązowe, Srebrne, Złote, Platynowe oraz Czarne, z różną wysokością minimalnego depozytu. Najmniejszy wymagany depozyt to $250.

  Opteck zamieszcza na swojej stronie aktualne informacje na temat rynku, co jest bardzo przydatne w wyborze aktywów. Oprócz tego mamy dostęp do działu Edukacja, gdzie znajdziemy video tutoriale zarwóno dla początkujących jak i zaawansowanych, porady oraz e-book na temat zarządzania finansami, strategii handlowych, instrumentów finansowych oraz FAQ.

  Więcej informacji na temat Opteck znajdziesz tutaj:

  Zgodnie z decyzją CySEC ten broker opcji binarnych zaprzestał oferowania bonusów.

 3. Your capital might be at risk

  Opteck Oprogramowanie do Tradingu

  Platforma Opteck stworzyła własne oprogramowanie TraderSoft, które posiada czytelny, wygodny i łatwy w obsłudze interfejs. Nie wymaga ona instalowania dodatkowego oprogramowania na komputerze, wystarczy posiadać tylko dobrej jakości połączenie internetowe. Platforma jest dostępna również na telefonie i można ją pobrać na stronie brokera.

  Aby rozpocząć inwestowanie wystarczy zalogować się na platformie podając swoją nazwę użytkownika oraz hasło.

  Platforma handlowa Opteck umożliwia grę 24 godziny na dobę w dni robocze, kiedy światowe rynki finansowe są otwarte.

  Ciekawą funkcją jest możliwość akceptowania transakcji bezpośrednio na wykresie, co umożliwia nam wgląd w sytuację na rynku w trakcie ich zawierania. Można także zatwierdzać kilka opcji jednocześnie lub kupić opcje na różnych rynkach w tym samym czasie.

  Opteck oferuje szeroki wybór aktywów taki jak waluty, indeksy, akcje oraz towary – w sumie aż 100 różnych aktywów (włącznie z akcjami znanych firm, takich jak Apple i Facebook). Pozwala nam to na wiele możliwości inwestowania, w zależności co w danym  momencie może przynieść większe zyski.

 4. Opteck Wsparcie

  Opteck oferuje wysokiej jakości obsługę klienta, która jest dostępna na czacie, poprzez email, formularz kontaktowy oraz telefonicznie (każdy kraj posiada swój odrębny numer telefonu). Można również poprosić Agenta o oddzwonienie do nas, jeśli nie możemy rozmawiać w danym momencie na czacie.

  Formularz kontaktowy posiada odrębne sekcje w zależności na jaki temat chcemy zadać pytanie. Dostępna jest również lista adresów e-mail.

  Nowością jest dostępny TeamViewer, który umożliwia zdalną pomoc techniczną (jest to aplikacja pozwalającą na szybkie i bezproblemowe łączenie się z innymi komputerami). Każdy Gracz posiada własnego opiekuna, który jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na nasze pytania lub wątpliwości.

 5. Opteck Informacje o bankowości i firmie

  Opteck oferuje szeroki zakres metod wpłat i wypłat naszych środków.

  Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, aby zlecić wypłatę, należy najpierw zweryfikować swoje konto. Jeśli dokonujesz wpłaty kartą kredytową, środki będą wypłacone na tą samą kartę.

  Minimalna kwota wymagana do wypłaty środków z konta Opteck to $50 (przelew bankowy min. $100).  Wypłata zostanie zatwierdzona maksymalnie w ciągu 3 do 4 dni roboczych.

  Gracze, którzy posiadają konta Platinum, Black oraz VIP, mają gwarancję pierwszej wypłaty bez jakichkolwiek opłat.

  Wpłata środków na konto jest całkowicie bezpieczna. Wszystkie transakcje zakodowane są przy użyciu najnowszych technologii SSL, które zapewniają bezpieczeństwo danych osobowych.

 6. Twój kapitał moźe być zagroźony

Lista Top 10 Brokerów

 • Brokerzy
 • Min. Depozyt
 • Max Zwroty
 • Recenzje
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • iqoption logo big
 • $10
 • N/A
 • IQoption
 • $250
 • -
 • CryptoRobot
 • €200
 • -
Twój kapitał może być zagrożony