IQ Option opinie 2018

FairBinaryOptions Broker Certificate
 • Min. Depozyt $10
 • Zyski 91%*
 • Minimalna inwestycja $1
 • Komórka Yes
 • Oprogramowanie do Tradingu Proprietary
 • Czat live Yes

Broker IQ Option ma naprawdę wiele do zaoferowania swoich Handlowcami: darmowe konto demo, najwyższej jakości platforma handlowa, najniższy na rynku depozyt 10$, to tylko niektóre z ogromnych zalet IQ Option. Oprócz konta demo Gracz ma do wyboru dwa rodzaje kont: konto Rzeczywiste oraz konto VIP. Konto VIP jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku, dająca nam możliwość konsultacji z ekspertami, comiesięcznej analizy budżetu oraz dostęp do materiałów edukacyjnych.

Broker IQ Option Europe Ltd (Nicossia, Cyprus) jest brokerem regulowanym i posiada licencje CySEC o numerze No. 247/14.

IQoption cieszy się bardzo dobrą reputacją, zarówno w Polsce jak i na całym świecie, dlatego szczerze polecamy tego brokera wszystkim swoim Czytelnikom.

Ostrzeżenie dotyczące ogólnego ryzyka: Produkty finansowe oferowane przez firmę wiążą się z dużym poziomem ryzyka i mogą spowodować utratę wszystkich zainwestowanych środków. Użytkownik nie powinien inwestować pieniędzy, które są mu niezbędne i których nie może pod żadnym pozorem stracić

*Kwota uznania na konto w przypadku udanej transakcji
 1. Podgląd Strony

 1. IQoption Opcje Specjalne

  Na początku recenzji wspomnieliśmy już, że ten broker oferuje coś naprawdę innowacyjnego. Byli oni pierwszym brokerem oferującym darmowe konto demo. Zmniejszyli oni również minimalny wymagany depozyt do 10 $ i zwiększyli maksymalne zwroty do 91%*.

  Z iqoption mamy do wyboru trzy konta. Oczywiście, wszystkie konta wymagają pewnego minimalnego depozytu, aby odblokować dodatkowe funkcje. Z iqoption te wymagania są jednak tak niskie, że użytkownicy mogą otrzymać usługi konta VIP po wpłaceniu tylko 3000 $. Ogólnie w naszej recenzji iqoption odkryliśmy, że ich platforma jest bardzo przyjazna dla użytkownika, gdyż ich głównym celem jest edukowanie klientów, aby mogli oni otrzymywać lepsze rezultaty.

  Kontem startowym IQ Option jest oczywiście darmowe konto demo. Zaczęliśmy naszą ocenę IQ Option właśnie od tego konta. Zapisanie się było łatwe i nie wymagano żadnego depozytu. Podczas gdy zazwyczaj konto demo to zwykła funkcja startowa dostępna po dokonaniu depozytu na prawdziwe konto, tutaj jest to oddzielny produkt z następującymi funkcjami:

  • $10000 wirtualnych pieniędzy
  • możliwość przetestowania platformy.

  Podczas zapisywania możesz użyć Facebooka lub Google+, co przyspieszy proces tworzenia konta. Otrzymaliśmy nasz email aktywujący, ale link w nim zawarty nie działał. Jeśli użytkownicy napotkają ten mały glitch, mogą zawsze skorzystać z podanego hasła dla manualnego logowania.

  IQ Option konto rzeczywiste

  • zaczyna się już od 10 $ depozytu.
  • dostęp do wszystkich aktyw
  • dostęp do zawodów handlowych

  IQ Option konto VIP

  • zaczyna się od depozytu 3000 $
  • szybki proces wypłacania pieniędzy*
  • osobisty menadżer konta
  • miesięczne spotkania analityczne dla przedyskutowania strategii handlowej.

  W dodatku do usług oferowanych na wspomnianych kontach, wszyscy użytkownicy mają dostęp do interaktywnego systemu edukacyjnego, który jest dostępny w wielu językach jak angielski, francuski, japoński, niemiecki, polski, rumuński, turecki i więcej.

  Ubezpieczenie różni się od opcji do opcji i użytkownicy mogą odblokować tą opcję posiadając konto Real lub VIP. Iqoption zostało nagrodzone za swoje innowacyjne usługi jako „Najbardziej Innowacyjny Broker Opcji Binarnych” na konferencji ShowFX w Moskwie.

  Więcej informacji na temat IQoption możesz znaleźć tutaj:

  Zgodnie z decyzją CySEC ten broker opcji binarnych zaprzestał oferowania bonusów.

  Ostrzeżenie dotyczące ogólnego ryzyka: Produkty finansowe oferowane przez firmę wiążą się z dużym poziomem ryzyka i mogą spowodować utratę wszystkich zainwestowanych środków. Użytkownik nie powinien inwestować pieniędzy, które są mu niezbędne i których nie może pod żadnym pozorem stracić
  *Kwota uznania na konto w przypadku udanej transakcji
 2. IQoption Oprogramowanie do Tradingu

  Handlowanie z iqoption jest naprawdę świetnym doświadczeniem, gdyż ich platforma jest regularnie aktualizowana dla zapewnienia swoim użytkownikom najlepszego doświadczenia. Na dany moment korzystają z wersji 4.0. Nasi regularni czytelnicy wiedzą jak cenimy cało stronne platformy handlowe i zrozumieją, dlaczego tak byliśmy nią zachwyceni podczas naszej oceny.

  Właściwie to nie można nazwać tego „jedno stronnym” rozwiązaniem. Jest to część platformy użytkownika oferowana przez iqoption. Kiedy użytkownicy logują się do iqoption, od razu lądują na platformie handlowej, a wszystkie inne linki lub narzędzia są dostępne z menu po lewej stronie.

  Po prawej stronie jest panel nawigacyjny, gdzie handlarze mogą dokonywać handli podczas gdy środek jest zarezerwowany dla ogromnego narzędzia wykresów. Po lewej stronie użytkownicy mogą wybierać pomiędzy dwoma rodzajami opcji binarnych. Mała chmurka z numerem obok każdego typu pokazuje ilość otwartych pozycji.

  Potrzeba trochę czasu, aby przyzwyczaić się do kontroli wykresów, gdyż regulacja przybliżenia i poruszania działa niezależnie. Częścią interfejsu jest również panel dla wpłacania lub wypłacania pieniędzy. Są świetne.

  W dolnej części interfejsu jest lista handli, jakich aktualnie dokonują inni użytkownicy. Może to pomóc użytkownikowi na określenie kierunku, w którym udaje się rynek, chociaż nie agreguje to sentymentów jak platforma SpotOption.

  Iqoption oferuje również wersję mobilną dla użytkowników chcących handlować w ruchu. Aplikacja mobilna jest dostępna dla Android jak i iOS i można ją pobrać za darmo z odpowiednich dla urządzenia sklepów. Małym minusem platformy jest to, że oferuje ona tylko opcje high/low oraz turbo.

  Lista aktyw składa ponad 500 aktywów; walut, indeksów,udziałów i złota. Całkowicie wystarczy to handlarzom, którzy chcą wypracować zróżnicowane portfolio dla wytrzymania bardziej zróżnicowanego rynku.

  Twój kapitał moźe być zagroźony
 3. IQoption Informacje o Wsparciu

  Jeśli użytkownicy handlowali już z innym brokerem, to obsługa iqoption trochę się od nich różni. Użytkownicy posiadający konto VIP posiadają menadżera konta, który pomoże im z jakimikolwiek napotkanymi problemami.

  Użytkownicy mogą skontaktować się z pracownikami przez email lub Skype. Nasi czytelnicy wiedzą, że popieramy każdego brokera który posiada opcję kontaktu przez Skype lub inne szeroko znane aplikacje kontaktowe. Jest to wygodniejsza opcja dla wielu użytkowników.

  Podczas naszej oceny iqoption skorzystaliśmy z tej opcji i nie napotkaliśmy żadnych problemów. Nie jesteśmy pewni jak poradzą sobie z tym użytkownicy posiadający zwykłe komputery bez kamery oraz mikrofonu. Jest to jednak pewnie mała przeszkoda, gdyż w dniu dzisiejszym większość ludzi posiada laptopy.

  FAQ (często zadawane pytania) są bardzo szczegółowe i pomogą każdemu z ogólnymi pytaniami dotyczącymi iqoption.

  Twój kapitał moźe być zagroźony
 4. IQoption Informacje o bankowości i firmie

  Wspomnieliśmy już, że bankowość z iqoption jest bardzo prosta. Wszystkie funkcje – wpłacanie oraz wypłacanie, jak i wybór możliwości płatniczych są dostępne z tego samego interfejsu kontrolnego, na którym lądujemy zaraz po zalogowaniu.

  Lista depozytów zawiera wszystkie informacje na temat dokonywania płatności. Proces wypłacania pieniędzy jest bardzo podobny i wymaga tylko parę kliknięć. Użytkownicy wybierają usługę wypłaty, sumę i wysyłają zlecenie.

  Czas wypłaty to 1 dzień roboczy. Użytkownicy mają do wyboru przelewy, karty kredytowe lub Qiwi, WebMoney oraz Yandex. Dla depozytów oraz wypłacania pieniędzy wspomagane karty kredytowe to Visa, Visa Elelctron, Mastercard oraz Maestro. Z net waletów iqoption udostępnia Skrill, WebMoney, Neteller, Boleto, FasaPay oraz POLi.

  Depozyty są zazwyczaj bezpłatne, podczas gdy wypłaty mogą mieć dodatkową opłatę w wysokości określoną kwote za przelewy bankowe. Minimalna wypłata to tylko 2 $. W panelu kontrolnym użytkownicy mogą śledzić całą historię handlową jak i operacyjną.

  Firma stojąca za brokerem to IQ Option Europe Ltd. która była bardzo pomocna podczas naszej recenzji iqoption.

  Ostrzeżenie dotyczące ogólnego ryzyka: Produkty finansowe oferowane przez firmę wiążą się z dużym poziomem ryzyka i mogą spowodować utratę wszystkich zainwestowanych środków. Użytkownik nie powinien inwestować pieniędzy, które są mu niezbędne i których nie może pod żadnym pozorem stracić
 5. Twój kapitał moźe być zagroźony

Lista Top 10 Brokerów

 • Brokerzy
 • Min. Depozyt
 • Max Zwroty
 • Recenzje
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • iqoption logo big
 • $10
 • 91%*
 • IQoption
 • $250
 • -
 • CryptoRobot
 • €200
 • -
Twój kapitał może być zagrożony