Automat – Roboty Opcji Binarnych

Automatyczny trading opcjami binarnymi staje się bardzo popularnym rozwiązaniem wśród Graczy. Zaawansowane oprogramowanie wykorzystuje wiedzę ekspertów na temat opcji binarnych, dlatego jest to dobre rozwiązanie dla tych osób, które nie mają czasu na analizy strategii handlowych czy śledzenie informacji gospodarczych.

Wybierając robota (automat) należy zwrócić uwagę na poniższe aspekty:

 • czy automat opcji binarnych (robot) jest darmowy
 • czy robot opcji binarnych wymaga instalacji oprogramowania
 • którzy Brokerzy opcji binarnych są dostępni
 • jakie są opinie na temat robota opcji binarnych

Poniżej znajduje się lista robotów, którzy zostali przez nas sprawdzeni i ocenieni.

 • Brokerzy
 • Min.
  Depozyt
 • Min.
  Inwestycja
 • Zwroty
 • Ocena
 • Inwestować
 • Recenzje Brokerów Binarnych

Nie mam czasu na naukę analiz rynkowych

Przewidzenie przyszłego kierunku ceny aktywa nie jest łatwe. Wymaga zrozumienia podstawowych wyznaczników wyceny jak i technicznych aspektów, jeśli korzystamy z wykresów. Ponieważ nie każdy posiada zaawansowaną wiedzę ekonomiczną, Traderzy szukali metody, która zwiększy efektywność gry, która nie wymaga dokładnej nauki analiz rynkowych czy ogromnego doświadczenia eksperta.

Rozwiązanie pojawiło się z przedstawieniem pierwszego programu do auto-tradingu opcjami binarnymi. Nie były one łatwe w użyciu, nie posiadały również nowoczesnej technologii, dlatego Gracze początkowo odrzucili to  rozwiązanie.

Dzięki coraz lepszej technologii i dostępnych algorytmów handlowych, proces auto tradingu opcjami binarnymi stał się łatwiejszy i bardziej popularny. Jeden z najlepszych według nas robotów – Robot Opcji Binarnych, został stworzony w oparciu o najnowocześniejszą technologię, i ułatwił on wielu osobom przeprowadzanie transakcji na opcjach binarnych.

Opcje Binarne – Robot – Jaki jest wymagany depozyt dla rozpoczęcia auto handlu?

Wiele Graczy jest zainteresowanych minimalnym depozytem, jaki musi zostać wpłacony, aby móc zacząć korzystać z robota opcji binarnych. Tak naprawdę zależy to od brokera opcji binarnych, jaki wspomaga auto trading. Zazwyczaj, minimalny depozyt zaczyna się od $100-$200, ale są też brokerzy, którzy oferują o wiele niższą wpłatę, np. IQ Option i jest to tylko 10 $.

Opcje Binarne – Robot – Ustawienia Preferencji Programu

Istnieje wiele różnych rodzajów robotów opcji binarnych i łatwo się domyśleć, że każdy z nich będzie się czymś różnił. Większość z nich jednak ma pewne podstawowe ustawienia, jak minimalna transakcja, maksymalna suma, jaką można stracić na dzień, typ i ilość dokonanych transakcji, itd. Klienci mogą więc dopasować ustawienia do swoich potrzeb, nawet jeśli ich robot opcji binarnych jest najbardziej podstawową wersją.

Opcje Binarne – Robot – Brokerzy

Banc De Binary Small LogoProgram auto tradingu opcji binarnych może współpracować z wieloma brokerami binarnymi na różne sposoby. Na dany moment na świecie istnieją setki brokerów i każdy z nich może współpracować z robotem trochę w inny sposób. Najlepsze roboty opcji binarnych korzystają z tylko najlepszych brokerów. Robot Opcji Binarnych współpracuje na przykład z Banc De Binary,  24option.

Opcje Binarne – Robot – Ile mogę zarobić na auto tradingu

Jest to pewnie pytanie, na które odpowiedź chce usłyszeć większość Graczy. Usługi auto tradingu opcjami binarnymi zazwyczaj obiecują ogromne sumy, ale w prawdziwym życiu wyniki mogą być całkiem inne. Jednym z przykładów może być obietnica BinaryBoom, którzy obiecali $17,000 na tydzień (po angielsku).

Istnieje wiele powodów, dlaczego ta obietnica raczej się nie spełni.

Korzystając z Robota Opcji Binarnych obliczyliśmy wygrane z wynikiem ponad 70% (po angielsku). Jest to o wiele bardziej prawdziwy wynik, który sami potwierdziliśmy i jest to też jedna z przyczyn, dlaczego polecamy Robota Opcji Binarnych.

Opcje Binarne – Robot – Dlaczego powinieneś skorzystać

Oczywiście, głównym celem jest ułatwienie tradingu. Wiele ludzi handlujących opcjami binarnymi nie posiada żadnego doświadczeni na rynku finansowym. Niektórzy nie rozumieją nawet podstawowych zasad.

Chociaż nie zaleca się Traderom nie rozumiejącym ryzyka, aby inwestowali w opcje binarne – auto trading znacznie ułatwia rozpoczęcie inwestowania w opcje binarne. Sygnały generowane przez roboty, są przetwarzane przez program, który pomaga nam zawierać transakcje. System zazwyczaj wymaga niewielkiego wkładu użytkownika.

Korzystając z programu do auto tradingu, Trader polega na dostawcy sygnału dostarczającego znajomości, jakiej jemu brakuje i wykorzystuje to dla zarobienia na rynku. Brzmi to świetnie i tak naprawdę jest na wiele sposobów. W przypadku manualnego handlu, Trader musi być znajomy ze wszystkich różnymi ruchami, trendami i cenami aktyw.

Można to osiągnąć analizując wykresy i różne podstawowe wskaźniki, jakie odbywają się dziennie, tygodniowo lub miesięcznie. Automatyczny system ułatwia Graczom osiąganie pierwszych dochodów.

Kolejny plus korzystania z automatycznych systemów to brak cało dniowego siedzenia za ekranem komputera. Jest to duży plus dla tych, którzy są zajęci i nie są dostępni cały czas.

Sygnały Opcji Binarnych vs Binarny Auto Handel

Teraz jest pewnie trochę zamieszania. Dlaczego wspomnieliśmy o  sygnałach opcji binarnych, jeśli celem tego artykułu jest wytłumaczenie auto handlu opcjami binarnymi. Otóż te dwa pojęcia są połączone. Sygnały binarne również powstały dla ułatwienia zwykłym ludziom handlu oraz zwiększenia ich zarobków.

Dostawcy sygnałów generują sygnały, albo przez algorytm lub profesjonalnych Traderów z doświadczeniem, i korzystają z technologii komunikacji informacji, aby dostarczyć je klientom. Wtedy klienci wybierają czy chcą posłuchać otrzymanej porady w sygnale i na jego podstawie mogą zawrzeć transakcje.

Robot-signals-300x214Auto Handel = Sygnały, jakimi nie musisz manualnie handlować

Auto handel binarny się trochę różni. Handlarze nie muszą manualnie wybierać sygnału do handlowania lub wybierać czegokolwiek. Wszystko jest za nich zrobione automatycznie. Oznacza to, że klient w większości wypadków nie musi robić nic a handle i tak są za niego dokonywane. System robi to za niego.

Handle generowane przez system mają jednak imię „sygnały”, tylko że w tym wypadku sygnały są dokonywane na platformie opcji binarnych automatycznie.

Zaletą wysokojakościowego systemu auto handlu jest to, że handlarze mogą dokonywać wielu różnych handli, korzystając z różnych technik  (po angielsku) bez potrzeby nieustannego śledzenia rynku. To znacznie ułatwia kontrolowanie paru kont, ponieważ manualnie byłoby to dość ciężkie.

Program Auto Handlu Opcjami Binarnymi

Istnieje wiele różnych rodzajów auto handlu opcjami binarnymi. Zazwyczaj różnią się metodą zaprojektowania. Kiedy odnosimy się do projektowania, nie mamy na myśli graficznej części często nazywanej „spójrz i poczuj”, ale ich systemu.

Opcje Binarne – Robot – Eksperci Auto Handlu

Jak już wspomnieliśmy, wiele z tych usług korzysta z handlu algorytmicznego, podczas gdy inni korzystają z profesjonalnych handlarzy. Handle algorytmiczne są lepsze w przypadku kiedy klient woli handle krótko terminowe, gdyż te algorytmy mogą wykryć wzory. Zostały one zaprojektowane na bardzo szybkie wykrycia takich wzorów i dokonywanie handli z krótkimi czasami wygaśnięcia. Profesjonalni handlarze są lepsi w dziennych handlach z dłuższymi okresami wygaśnięcia handli.

Najważniejszą częścią usług auto handlu dla klientów jest jednak zaprojektowanie programu. Odnosi się to do sposobu, w jaki został on stworzony. Opcje binarne, podczas manualnego handlowania są handlowane z platformy opartej na Internecie, które są łatwo dokonane z przeglądarki. Klienci, więc nie muszą się zastanawiać nad tym jak działa dana platforma.

Opcje Binarne – Robot – Nie wszystkie programy auto handlu są takie same

W odniesieniu do zaprojektowania jest wiele różnych aspektów. W danej jednak kategorii my odnosimy się do programu auto handlu, który należy pobrać i zainstalować jako oddzielną aplikację na komputerze klienta. To oznacza, że handlarz musi się zarejestrować na stronie internetowej dostawcy programu, i jeśli jest to wymagane dokonać opłaty za licencję, aby otrzymać link do pobrania programu.

Wtedy instaluje go na swoim komputerze i teraz program musi być ustawiony. W większości wypadków wymagane są tylko informacje brokera i dane potrzebne do zalogowania. W zależności od programu, więcej lub mniej ustawień musi być dostosowanych zanim program będzie działał.

Problem tutaj polega na tym, że większość użytkowników ma problemy z pobraniem i zainstalowaniem programu. Jest to zrozumiałe – żyjemy w 21 wieku, gdzie ludzie są przyzwyczajeni do szukania rozwiązań, które nie wymagają za dużego wysiłku. Plusem oddzielnego programu jest to, że prawdopodobnie jest bardziej stabilny niż następne rozwiązanie auto handlu opcjami binarnymi, jaki reprezentujemy.

c02282373-300x163Opcje Binarne – Robot – Plugins przeglądarki

Drugim typem programu auto handlu w opcjach binarnych jest plugin (wtyczka programowa). Głównym pomysłem tej opcji jest korzystanie z nowoczesnej funkcji przeglądarki – rozszerzeń – dla stworzenia małego programu, który będzie działał jako nakład auto handlowy na platformie handlowej wybranego brokera.

Zazwyczaj, otrzymujemy mały pasek z pewnymi ustawieniami. Podczas, gdy może się to wydawać dość praktyczne to w większości wypadków jest to najgorsze zaprojektowanie. Dzieje się to dlatego, że wiele z nich nadal działa w sposób w jaki program korzysta z pozycji platformy dla stworzenia sygnałów bezpośrednio na interfejs platformy handlowej brokera.

Jest to bardzo niezgrabne rozwiązanie i chyba najgorsze z możliwych. Instalacja jest łatwiejsza niż z oddzielnym programem jednak też nie tyczy to wszystkich programów. Czasami plugin trzeba pobrać i zainstalować tak jak wszystkie programy. Tak czy inaczej, to rozwiązanie nie jest za bardzo stabilne i bezpieczne gdyż zależy od pracy przeglądarki.

Opcje Binarne – Najlepsze Automaty oparte w 100% na sieci internetowej

dashboard_popup_robot1-300x201Bez wspominania nawet o wydajności auto handlu opcjami binarnymi,  (po angielsku) przechodzimy od razu do najnowszego sposobu auto handlu. Nowe rozwiązanie szanuje internetową naturę opcji binarnych i trzyma się jej oryginalnego sposobu – online, bez pobrań, interfejs w przeglądarce.

Głównym celem jest posiadanie wszystkich potrzebnych ustawień w przeglądarce, i włączanie lub wyłączanie auto handlu dzięki jednemu szybkiemu kliknięciu. Pomysł ten staje się coraz bardziej popularnym sposobem handlu opcjami binarnymi, gdyż nie wymaga on żadnej instalacji.

Jest to również stabilny sposób działający niezależnie od stanu komputera klienta, dzięki temu, że znajduje się na serwerze. Wszystkie handle są dokonywane w cloud i sygnały są traktowane w taki sam sposób. Nawet jeśli komputer klienta straci połączenie internetowe lub prąd, nie będzie to miało wpływu na robota opcji binarnych opartego na sieci internetowej.

Program auto handlu działa z kontroli serwera, podczas gdy platforma handlowa brokera jest wykorzystywana dla dokonywania handli. Nie ma żadnego wskaźnika, że handel został dokonany poza tym, że został dodany do listy wykonanych handli. Nawet jeśli klient wyłączy komputer i gdzieś sobie pójdzie, w zależności od ustawień, serwer będzie kontynuował handel.

Opcje Binarne – Robot – Ceny i kod aktywacji

Wiele klientów pyta ile kosztują takie rozwiązania auto handlu opcjami binarnymi. Nie ma tutaj jednej odpowiedzi. Niektórzy pobierają opłatę za swój program, a inni nie. Niektórzy wymagają miesięcznej subskrypcji, podczas gdy inni sprzedają licencję programową. Wiele oferuje darmową wersję, która nie zawiera wszystkich funkcji pełnej wersji, za którą trzeba płacić.

Czasami brakuje paru opcji lub nie wszyscy brokerzy są dostępni do wyboru. Płatny program zazwyczaj wymaga kodu aktywującego od dostawcy. Jest to ochrona przed tymi, którzy mogliby pobrać program nie płacąc za niego. Dlatego wiele klientów myśli, że istnieje keygen (generator kluczy aktywujących), który zadziała również dla robota opcji binarnych. Nie słyszeliśmy jeszcze, aby hakerzy złamali w jakiś sposób dostęp do programu, aby go dostać za darmo. Gdyby się to jednak stało to zostaliby szybko zablokowani ze strony brokera.

Opcje Binarne – Robot – Darmowy program do auto handlu

Jeśli wolisz nie płacić za program robota opcji binarnych, to nie ma potrzeby szukania keygenów lub cracków. Istnieje pełno całkowicie darmowych i działających programów auto handlu. Wszystko co musisz zrobić to zapisać się i ustawić konto. Nasze ulubione program można znaleźć w liście poniżej – Binary Options Robot. To jest darmowe i ma sieć interfejs oparty na sieci, jaki nie wymaga żadnych pobrań.

APPLEMAC-300x160Opcje Binarne – Bot opcji binarnych na Mac

Nie wszystkie rozwiązania auto handlu opcjami binarnymi posiadają dostępną wersję na Mac. Plugin może zadziałać w niektórych przypadkach.

Najlepszym i najpewniejszym rozwiązaniem jest wspomniany Binary Options Robot. Dzięki temu handlarze mogą być pewni, że zadziała na każdej platformie bez instalacji.

Opcje Binarne – Robot – oszustwo czy nie

Sektor robotów opcji binarnych jest dość wszechstronny i ciężko powiedzieć, że każdy z nich jest dobry. Niektóre mogą nie być takie złe, ale korzystają z taktyk oszukujących, co powoduje nasz brak zaufania. Niektórzy tylko polują na klientów obiecując ogromne sumy pieniędzy. Zaufaj nam, coś takiego nie istnieje. Nie daj się na to nabrać.

Ważnym jest również, aby wybrany przez ciebie robot nie posiadał na swojej liście brokerów znanych jako oszuści, gdyż możesz napotkać problemy kiedy zachcesz wypłacić pieniądze. Spójrz na naszą czarną listę, a dowiesz się jakich brokerów unikać.

Lista Top 10 Brokerów

 • Brokerzy
 • Min. Depozyt
 • Max Zwroty
 • Recenzje
 • fxmasterbot logo small
 • $100
 • 89%
 • FXMasterBot
 • iqoption logo big
 • $10
 • N/A
 • IQoption
 • $250
 • -
 • CryptoRobot
 • €200
 • -
Twój kapitał może być zagrożony